Yüksek Nitelikli Yeni Aurora HDR Programı – Trey Ratcliff

0 Shares

Ünlü fotoğrafçı Trey Ratcliff‘in işleri yolunda gidiyor. Peak Designs ine bir kamera çantası tasarladıktan sonra çantanın Kickstarter tarihinde en fazla finansal destek alan tasarım olmasıyla, Ratcliff dün bir açıklama yaparak Macphun ile işbirliği içine girdiğini ve en yüksek nitelikli HDR yazılımını üretmek için yola koyulduklarını duyurdu.

3

 

 

Yazılımın adı ise Aurora HDR. Dünyada HDR seyahat fotoğraflarıyla tanınan Ratcliff Aurora HDR’nin kendi Mac bilgisayarında kullandığı tek HDR programı olduğunu söylüyor.

HDR fotoğraflar oluşturmak için, bracketed özelliği ile ton ayarlama özelliğini bir arada kullanmanın yanında Aurora HDR programının sahip olduğu diğer özellikler ise şöyle; Layers, HDR noise giderme, özel glow efekti, renk filtreleri, curves, HDR ayarları, RAW / JPEG / TIFF / PSD formatlarını destekleme, pek çok başka yan özellik ve araçlar…

Bu program hem kullanım kolaylığı hem profesyonel çekimler için üretilmiş olup, tek başına mükemmel HDR fotoğraflar oluşturmak için tasarlanmıştır. Aşağıda programdan ekran alıntıları yer almaktadır.

5

8

 

İşte Aurora HDR programı kullanarak Ratcliff tarafından oluşturulan bazı örnek HDR fotoğrafları;

03

04

07

08

download

 

Fatih Akkuş

''Kısaca Fotoğraf Delisi''

Subscribe
Bildir
guest

1 Comment
En Yeni Yorumlar
En Eski Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
misafir

suan icin indirelemiyor önsparis yaziyor

1
0
Would love your thoughts, please comment.x