Türk’ün Dünyaya Armağanı

0 Shares

Türk’ün Dünyaya Armağanı

Dünyanın en çekici erkek modeli olarak bilinen Ben Dahlhaus , uzun saçları ve sakallarıyla hem genç kızların hem de moda dünyasının yeni gözdesi!

Türk'ün Dünyaya Armağan

Türk’ün Dünyaya Armağan

25 yaşında ve İsviçreli olan modelin hikayesi bir Türk fotoğrafçının onu  keşfetmesiyle başlıyor.Çok kısa sürede, büyük bir hayran kitlesi oluştu ve şimdi büyük markalar peşinden koşar durumda. Yaşayan en seksi erkeklerden biri seçilmesi an meselesi.Brad Pitt, Jared Leto ve İsa 3 ‘lüsünün bir karışımı olarak nitelendirilmesi de işin espirili boyutu 🙂

Türk'ün Dünyaya Armağan

Türk’ün Dünyaya Armağan

 

Ben’in yakışıklılığından çok ilgimizi çeken konu,  başarıya imza atan Türk Fotoğrafçı Esra Sam. İsviçre’de yaşıyor ve moda ağırlıklı fotoğraflar çekiyor. Çekim tarzı, kullandığı mekanlar ve renk tonlamalarıyla güzel işler yapan fotoğrafçı, Ben Dahlhaus’u keşfetmesi adının duyulmasına vesile oldu.

Esra Sam Kimdir?

 

Profesyonel iş dünyası konseptinde olan çekimler Esra Sam tarafından yapıldı ve dünya çapındaki çalışmalarında sadece Esra Sam’a fotoğraf veriyor.

Giyim markası yüzü olan Ben Dahlhaus W Collection’ın 2015-2016 Kış-Sonbahar çekimleri için İstanbul’a geldi.İstanbul’da karşılaştığı ilgiden çok mutlu olduğunu ve çekimlerin çok keyifli geçtiğini belirtti.

 

27900683

 

Facebook Adresleri :

Esra Sam | Photography  

Ben Dahlhaus

ben dahlhaus kimdir

Türk’ün Dünyaya Armağanı

Salih GÖKDUMAN

Portre Fotoğrafçısı

Subscribe
Bildir
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x