Telefonlara Yazıcı Geliyor!

0 Shares

Polaroid Insta-Share Printer sayesinde telefondan baskı alabilmeniz mümkün.

Fotoğraf artık sosyal medya hesaplarımızda, telefonumuzda, bilgisayarımızda. Ama bazen fiziksel olarak da onlara sahip olmak istemiyor musunuz? Çıkarmak istediğim birkaç fotoğraf vardı ve “Acaba böyle bir şey var mıdır?” diye aranırken böyle bir şeyle karşılaştım. Yani sürekli kullanılmasa bile arkadaşlarınızla çektiğiniz bir fotoğrafı o an onlara hediye edebilmek bile bana göre harika bir şey.

Polaroid Insta-Share Printer Moto Mod

Eğer içinde wifi özelliği bulunduran bir fotoğraf makineniz varsa çektiğiniz fotoğrafı telefonunuza yollayıp hemen baskı alabilir ve çektiğiniz kişiye hediye edebilirsiniz. Eskiden turistik yerlerde şipşak fotoğrafçılar vardı. Acaba modern hali böyle mi olacak?

Polaroid Insta-Share Printer – fotografium.com

Moto Z2 Force destekli bir telefonunuz varsa, bu sıra dışı eklentiyi arkaya takarak fotoğraflarınızı direkt olarak 2 x 3 inç Polaroid kağıda yazdırabileceksiniz. Tabi ki ilk etapta kısıtlı görünüyor. Ama bu diğer markalar için bir başlangıç olabilir,  o anlamda çok önemli. Eğer ürün tutarsa bütün markalarda görebiliriz ki bana kesinlikle tutacakmış gibi geliyor. Bir de güzel bir artısı var. Çıkarmak istediğiniz fotoğrafı yazdırmadan önce filtre, yazı, çerçeve gibi şeyler ekleyebiliyorsunuz.

https://www.youtube.com/watch?v=O23ISH8Fd0w

Ürünün İngiltere’de Ocak ayında 119 Euro fiyatı ile raflara çıkması bekleniyor. Bakalım bi’ gelsin, incelensin, tekrar gelişmelerden sizi haberdar ederiz.

Gökhan Gök

Yönetmen & Müzisyen. Marmara Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü'nü birincilikle bitirdi. TURSAK Geleceğin Sineması Ödülü, Boğaziçi Film Festivali En İyi Senaryo Ödülü sahibi. Çeşitli sinema ve reklam filmlerinde senaristlik ve yardımcı yönetmenlik yaptı. Fotografium'un Youtube yüzü.

Subscribe
Bildir
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x