Selfie Çubuğunun İnsan Üstündeki Etkisi

0 Shares

Selfie çılgınlığı son sürat devam etmekte. Bu çubuklar satılmaya başlandığından itibaren artık herkesin yanından ayırmadığı aksesuarlar arasına girdi. İşin komik tarafı ise bu çubuğu kullanmak için şekilden şekle girerken oluşan ilginç pozlar. Fakat bunlara bir yenisi daha eklendi ve üstelik bunun sonucu maddi zararla bitti.

 

Alex Lopatnyuk timsah yakalamak için çıktığı yolda yanına selfie çubuğunu ve GoPro kamerasını aldı. Araçla hareket halinde iken camdan dışarı selfie çubuğunu uzatarak kendini önden giden araçla birlikte çekmek istedi. Fakat sonuç başarısızlık. Çünkü selfie için kameraya başını çevirip baktığı anda önündeki araç aniden durakladı ve bunu fark ettiğinde ise öndeki aracın arkasında bulunan Kano aracın camını parçalayarak içeri girdi.

Neyse ki Lopatnyuk bu kazadan yara almadan kurtuldu. Kano biraz daha soldan aracın camından içeri girseydi sürücü yaralanabilirdi. Siz siz olun Selfie çekilmek için dikkatsiz hareketler yapmamaya çalışın. Videodaki gibi sonu maddi hasarla hatta daha ilerisi yaralanmanızla sonuçlanabilir.

Fatih Akkuş

''Kısaca Fotoğraf Delisi''

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x