Connect with us

Portfolyo

Samyang 16mm Lens ile Çekilmiş Fotoğraflar

Samyang 16mm lens ile çekilmiş fotoğraflara göz atalım. Samyang’ın DSLR gövdeler ve aynasız gövdelerin dışında video kameralar için de ürettiği 16mm f/2.2 Cine Lens, mükemmel performansı ile ilk sıralardaki yerini alıyor. 11 grupta biri ED, bir ASP, bir Hybrid ASP olmak üzere 12 optik elemandan oluşuyor. Yüksek görüntü kalitesini düşük dağılım lens elemanalrından alan lens videoda veya fotoğrafta yüksek kontrast, ve gerçek renk değerleri sunarken en açık diyaframdan en kısık diyaframa kadar her aralıkta mükemmel bir performans sergiliyor. Minimum netleme mesafesi 22cm olan lens yakın mesafe çekimlerinde konuyu arka plandan ayırabilecek diyafram açıklığına sahip. APS-C sensörlerdeki görüş  açısı 79.5° olan lens 8 bıçaklı diyafram yapısıyla da görüntülerdeki performansa destek oluyor.

satin-alma

youtube-abone

Continue Reading

Fotografium'un dijital içerik sorumlusu. Front-end öğrenmeye başlamış tasarımcı. Beşiktaşlı. Marmara Üniversitesi İngilizce Tercümanlık mezunu.

1 Comment

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
En Yeni Yorumlar En Eski Yorumlar
Bildir
Mehmet Oğuz
Misafir
Mehmet Oğuz

Çok başarılı bir lens, bozulma çok az ve keskinliği inanılmaz güzel… Otofokusu olmaması dezavantaj… Birkere kullandınız mı vazgeçemiyeceksiniz…

More in Portfolyo

To Top