Samsung 60mm f2,8 Makro Lens ile Çekilmiş Harika Fotoğraflar

0 Shares

Samsung 60mm f2,8 Makro Lens Süpersonik ve Süper Sessiz

İşte size yakın çekim için hazır bir lens: Samsung 60 mm makro lens.Bu lens; hızlı, sessiz ve hassas odaklanma için süpersonik yapısıyla inanılmaz kolaylıklar saglıyor.  i-Function özelliğiyle hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için idealdir. İ-function nedir ? bize nasıl bir yarar saglar diyorsanız, Bu özellik, fotoğraf makinenizin taktığınız lensi anında tanımasını sağlar. i-Setting (i-Ayar) mükemmel bir çekim için gerekli olan ayarları optimize ederken i-Scene (i-Manzara) de ideal manzara modlarını ayarlar.Döndürerek objektif hızını, diyaframı, ISO’yu ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz. Bunları yaparken parmaklarınızı objektiften çekmenize gerek yok. i-Function düğmesine tıklamanız ve değer halkasını istediğiniz ayar noktasına döndürmeniz yeterlidir.

Samsung 60mm

Samsun 60mm f2,8 Makro Net ve keskin görüntüler için OIS sistemi barındırmaktadır eliniz titrese dahi objektifiniz bunu telafi eder net ve keskin fotograflar için vazgeçilmezin olur.

Merceğin otomatik odaklanma (AF) mekanizması, sizi her zaman mükemmel çekim için hazırlar ancak bazen de istediğiniz gibi mükemmel çekimler yapamayabilirsiniz. Samsung 60 mm makro lens, AF modunda her zaman manuel odaklanmaya imkan saglar bu sayede daha ince ayarlar için manuel modu kullanabilirsiniz

Aşağıda sizler için Samsung 60mm f2,8 ile çekilmiş harika fotoğrafları seçtik keyifli seyirler…

Ürün Linki incelemek için tıklayınız

 

Dursun Yartaşı

İstanbul’da yaşayan gezgin bir düğün fotoğrafçısı.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x