Photo Digital Fuarı 2022 ye Ertelendi!

0 Shares

Photo Digital Fuarı Yeni Tarihi 2022 ye Ertelendi.

Photo Digital Fuarı Canon,Sony,Nikon başta olmak üzere birçok fotoğraf ve görüntüleme markasının katılımıyla uzun yıllardır düzenlenir . Fotoğraf ve Video sektörünün 2 yılda bir gerçekleştirilen en kapsamlı fuarı olan Photo Digital Fuarı 2021 yılında yapılması planlanıyordu. Pandemi sürecinin devam etmesi nedeniyle fuarı organize eden firma tarafından yapılan açıklama ile 24-27 Mart 2022 tarihine ertelendi.

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından yapılan duyuru şu şekilde oldu:

PHOTO&DIGITAL 2021 DUYURU!

Değerli Katılımcılarımız ve Ziyaretçilerimiz,Sizlerin ticari faaliyetlerinizi destekleyecek en verimli platformu sunmak için pandemi sürecine ilişkin gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Kontrollü normalleşme süreci kapsamında bazı sektörler için kısmı rahatlamalar yaşanmakla birlikte fotoğraf, video ekipmanları ve teknolojileri sektörümüzün ana faaliyet alanlarının birçoğunda (düğün, organizasyon vd.) kısıtlamaların sürmekte olduğunu görüyoruz.

Bu açıdan katılımcılarımızın da sürece ilişkin değerlendirmelerini dikkate alarak, Photo Digital fuarının yeni tarihini 24-27 Mart 2022 olarak belirledik.

Umuyoruz ki aşılama sürecin de tamamlanmasıyla pandemiyi geride bıraktığımız yeni bir yılda sektörümüz için yeni sezonun açılışını birlikte Photo Digital fuarında yapalım!

Biz bunun için hazırlıklarımıza şimdiden başladık! Photo Digital 2022’de buluşmak üzere!

Erdem Kılavuz

Fotografium İçerik Editörü,İstanbul Ünv. Radyo-TV mezunu.30 yılı aşkın süredir fotoğrafçı ve fotoğraf eğitmeni.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x