Olympus OM-D E-M10 ile Çekilmiş 25 İyi fotoğraf

0 Shares

Olympus’un son gözdesi OM-D E-M10 ile karşınızdayız. OM filmli döneminin Dijital versiyonları E-M5 ve E-M1’den sonra E-M10 ile devam eden Olympus DSLR serisini unutmuşa benziyor. Aynasız makineler konusunda çıtayı yükseltmeye devam eden Olympus, bu kategorinin -dijital olarak- yayılmasında ilk firma olarak göze batıyor.

e

Kaliteli lensleri, mükemmel görüntü performansı ve hızı, retro görüntüsü ve tarzı, geçmiş dönemin izlerini yaşatabilen bir seri olmayı hak ediyor.

d

16.1MP Live MOS sensör ile fazlasıyla yeterli olan çözünürlük ile büyük boy baskı almanız ve fotoğrafları işlerken sıkıntı çıkartmadan crop yapabilmenizi sağlıyor.  TruePic VII Görüntü İşlemci ile birlikte seri çekim hızı ve görüntü özellikleri artan Olympus OM-D E-M10, diğer Olmpus aynasız modelleri gibi  Micro Four Thirds uyumluluğa sahip.

b

3.0 “1.037 k-Nokta dönebilir dokunmatik LCD ekran ile yüksek ergonomi sunan modelin çekim anında ekranı istediğiniz gibi ayarlamanız sağlanmış. Saniyede 30 kare Full HD 1080p video performansı sunarken gövdede yer alan görüntü sabitleyici sayesinde bu video ve fotoğraflarınızda düşük ışıklı ortamlarda daha rahat görüntü almanız sağlanmış.

a

Dahili Wi-Fi bağlantısı ile Olympus OM-D E-M10, yaptığınız çekimleri doğrudan mobil cihazlarınızla paylaşmanız sağlanmış.

Saniyede 8 kare fotoğraf hızına sahip E-M10, Orta sınıf bir DSLR modelinde olmayan bir özelliği de kullanıcılarıyla paylaşmış oluyor. Dahili HDR modu, farklı renk profilleri ve sahne modları, tam manuel kullanımı ile Olympus küçük bir dev yaratmışa benziyor.

Olympus OM-D E-M10’u satın almak için: LINK

Olympus OM-D E-M10 ile Çekilmiş 25 İyi Fotoğraf ı hep birlikte izleyelim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

 

Dursun Yartaşı

İstanbul’da yaşayan gezgin bir düğün fotoğrafçısı.

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni Yorumlar
En Eski Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Çekilen fotoğraflarda kullanılan lensler nedir bilginiz var mı?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x