Mobil Fotoğrafçıya Verilecek En İyi 5 Hediye

Mobil Fotoğrafçıya En İyi 5Hediye
0 Shares

Mobil Fotoğrafçıya Alınabilecek En İyi Hediyeler

Mobil Fotoğrafçılık ya Mobil Video ile ilgilenen arkadaşınız,eşiniz ya da akrabanız var . Ve siz ona özel bir hediye almak istiyorsanız.İşte size Mobil Fotoğrafçıya Alınabilecek En İyi Hediyeleri listeledik. Hem onun Mobil Fotoğrafçılığı geliştirmesine katkı sağlayacaksınız.Hem de en güzel hediyeyi vererek kalbinde taht kuracaksınız.

1- Mobil Fotoğrafçıya Hediye: Her Zaman Yanında Taşıyacağı Ahtapod Telefon Tripodu

Mobil Fotoğraf ya da Videolar çeken birinin her zaman yanında taşıması gereken en önemli ekipman bir telefon tripodu. Çünkü ister doğada isterse evde çalışsın büyük kolaylık sağlar.Telefon tripodu sadece kadrajın düzgün olmasını sağlamakla kalmaz.Bunun yanında az ışıklı ortamlarda da net fotoğraflar çekilmesini sağlar. Telefon tutucusunun ayarlanabilir olması da dik ve yatay kadraj çalışılmasına olanak verir. ” Ya zaten tripodu vardır .” Deyip geçmeyin. Böyle harika bir ahtapod bacaklı tripoda hiçbir fotoğrafçı hayır diyemez.

JOBY GP Mobile Mini Telefon Tripodu

Bu Telefon Tripodunun esnek ayakları sayesinde Herhangi bir yüzeyde düz görünüm sağlanır.Evde, işte veya seyahat için ideal görüntüleme standı görevi görür.Kompakt yapısı sayesinde cep veya el çantasına kolayca sığar. Tüm Cep telefonlarıyla da uyumludur. 

2- Mobil Fotoğraf ve Video İçin Hepsi Bir Arada Hediye

Mobil Fotoğrafçılık yanında hediye alınacak kişi video çalışmaları da yapıyorsa. Mutlaka bir Telefon Gimbaline ihtiyaç duyar. İşte size çok güzel bir alternatif hediye.

Sirui VK-2K Pocket Stabilizer Kit

Sirui  VK-2K Gimbal ,Tripod  ve Selfie çubuğu seçeneklerini bir arada sunuyor. Böylece Mobil Fotoğraf ve video için gerekli olan ana ekipmana en uygun fiyatla sahip olunabiliyor.

 

Mobil fotoğrafçıya hediye,hepsi bir arada

Mobil Fotoğrafçıya alınabilecek hediye listemizin en başında bulunan  Sirui VK-2K  , akıllı telefon için kompakt tek eksenli bir gimbaldir. Video kayıtlarında, görüntülü sohbetlerde ve fotoğraf çekerken kamera sarsıntısını önemli ölçüde azaltır. Kompakt sabitleyici çoğu cep telefonundan daha küçüktür ve her cebe sığar.Bluetooth uzaktan kumanda ile Selfieler için idealdir.Bir de açınızı ayarlamak için gövdesinde kendinizi görebileceğiniz aynaya sahip.Yatay ve dikey kullanım için uygun.

3 –   Alternatif Bir Hediye Seçeneği: Telefon Kafesi

Mobil Fotoğrafçıya alternatif bir hediye arıyorsanız. İşte bu Telefon Kafesi tam size göre. Bu kafes hem rahat ve dengeli bir tutuş sağlar. Hem de ışık,mikrofon gibi bir çok aksesuarı bir arada kullanmanızı sağlar.

Neewer Akıllı Telefon Video Rig

Mobil fotoğrafçıya Alternatif Hediye

Neewer Akıllı Telefon Video Rig, 5-8 cm boyutlarına uyumlu çoğu cep telefonu için uygundur. Video kayıtlarınızı geliştirmenize yardımcı olur. 1/4″ vida yuvasının yanında cold shoe (kızak) bağlantısı sayesinde birden çok mikrofon, ışık, tripod, monopod gibi birçok aksesuarı kolayca telefonunuzla birlikte kullanabilirsiniz. Oldukça küçük boyutta portatif fotoğrafçılıkta ihtiyaçlarınızı karşılar. 50-80mm arası genişliğe sahip tüm telefonlar bağlanabilir.

4- Daha Kreatif Fotoğraf ve Videolar İçin Işık

Tüm Görsel çalışmada olduğu gibi Mobil Fotoğrafçılıkta da  iyi bir aydınlatma fark yaratır. Bunun sebeble, telefon tutucusu ile cihazınıza bağlanacak  bu led ışık gerçekten iyi bir hediye seçeneğidir.

Godox LEDM150 Mobil Video Işığı

 

5- Mobil Fotoğrafçıya Final Hediyesi: Mobil Fotoğraf Yazıcısı

Evet Hediye listemizin sonu. Çekeceği harika fotoğrafların anıya dönüşmesi için ona bir mobil fotoğraf yazıcısı almalısınız.

Canon QX10 SELPHY Fotoğraf Yazıcısı

Mobil Fotoğrafçıya Canon QX10 SELPHY Fotoğraf Yazıcısı

Dört ayrı renk seçeneği olan Canon QX10 mobil fotoğraf yazıcısı,Doğrudan akıllı telefonunuzdan zengin ve ayrıntılı 68 x 68 mm (2,7 x 2,7 inç) kare baskılar almanızı sağlar.Ve 100 yıla kadar dayanabilen zengin, canlı renkler ve ayrıntılar ile boya süblimleşme kalitesi anılarınızı geleceğe aktarır.

İşte size Mobil Fotoğraf ve Video ile ilgilenen birine nasıl bir hediye alabileceğinizi listeledik. Bu 5 Alternatif hediye seçeneği bizim hemen aklımıza gelenler. Sizin de aklınıza mobil fotoğrafçı için değişik bir hediye alternatifi gelirse yorum kısmına mutlaka yazın.

Erdem Kılavuz

Fotografium İçerik Editörü,İstanbul Ünv. Radyo-TV mezunu.30 yılı aşkın süredir fotoğrafçı ve fotoğraf eğitmeni.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x