“Kızların Gözünden” Kampanyası

0 Shares

Fotoğraf ve beraberinde gelen teknolojiler Dünya’da olduğu gibi Türkiye ‘de de genellikle erkeklerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor ve ne yazık ki yopun ve ısrarlı tartışmalar sonucu bayan üyeler geriplanda kalıyor. Orkid ‘in “Kızların Gözünden” ismiyle düzenlediği organizasyonla ümit vaadeden, yetenekli, yaratıcı genç kızlara profesyonel görevler geliyor… Detaylı bilgiyi https://kizlaringozunden.com adresinden alabilirsiniz.

18-24 yaş arası ümit vaat eden, yetenekli, yaratıcı genç kızlar ilk profesyonel görevlerini alarak projenin başlamasına yardımcı olacaklar. “(Orkid) Kızların Gözünden” programımız, genç kızlara, benzersiz hikayelerini kendi yaratacakları fotoğraf, tasarım, illüstrasyon, prodüksiyon, müzik veya film aracılığıyla milyonlarca genç kıza ilham kaynağı olacak şekilde dünyayla ve diğer kadınlarla paylaşma fırsatı veriyor. Böylelikle de kariyerlerine ilk adımı atmalarını sağlıyor.

Fırsat: Fotoğraf

Başarılı bir fotoğrafçı olarak senin, kadınlığın çeşitli evrelerindeki enerjiyi, tutkuyu, sıcaklığı ve güzelliği kendi gözünden bizimle paylaşmanı istiyoruz.

Senin fotoğrafların ve hikayen bizim iletişimimizde yer alabilir. Hatta Orkid markasıyla ve reklam ajansıyla çekimlerde çalışma fırsatı yakalayabilirsin. Rusya’dan Japonya’ya, Japonya’dan Brezilya’ya, dünyanın her yerinden kadınlara seslendiğimiz için, çalışmaların dünya çapında gösterilebilir ve böylelikle kariyerine etkileyici bir giriş yapabilirsin

Çünkü biz, tek başımıza ulaşabileceğimizden çok daha fazlasına sizlerle birlikte çalışırsak ulaşabileceğimize inanıyoruz.

Seni, kadınların yaşam anlarını yakalamaya, ilham verici fotoğraflarını bize yollamaya davet ediyoruz. Kadınların hayatlarında onlara ilham veren ve seni etkileyen farklı evreleri, anları fotoğraflayarak, kadınların paylaştıkları sayısız kültür ve etnik çeşitliliğini yakalayarak, kadın olmak ve genç kız olmakla ilgili zengin ve renkli bir galeri oluşturabilirsin..

 

Fotoğraflarından oluşan portfolyonu, sana ulaşabileceğimiz telefon, mail gibi ayrıntılı iletişim detaylarını yazdığın basit bir dökümanla [email protected] adresine mail at. Dosyan yüklü dahi olsa portfolyonu bize wetransfer, yousendit, sendspace gibi ücretsiz dosya paylaşım siteleri vasıtasıyla yollayabilirsin. Çalışmalarından bazıları profesyonel iletişimde kullanılmak üzere seçilebilir. Eğer seçilirse, seninle anlaşma imzalanacak ve çalışmanı kullanmamız karşılığında sana belli bir miktar para ödenecek. İleride belki tekrar seninle çalışmak için iletişime de geçebiliriz.

Fotoğraf seçimi, Procter&Gamble tarafından seçilecek iletişim profesyonellerinden oluşan bir grup tarafından, genç yetenekleri desteklemek amacıyla yapılacak. Bu bir yarışma değil ve çalışmalarını sergileyeceğimiz katılımcılarla, verdikleri e-posta adresleri doğrultusunda birebir bağlantı kurulacak. Proje süresince (yayımlandıktan sonra 6 aydan daha fazla olmayacak şekilde) verilen bilgiler gizli tutulacak ve daha sonra yok edilecek. Çalışmaları karşılığında ödeme alacak kişilerden işlerinin yayımlanmasına ve iletişimde kullanılmasına dair izin veren belgeyi imzalamaları istenecek. Böylelikle fotoğraflarla beraber izin verilen bilgiler de yayımlanabilecek.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x