Kamera Çantaları ve Bebekler

0 Shares

Fotoğraf makinesi çantaları ve bebekler.

 

Fotoğraf ekipmanları fazla olan kişiler çantaların ne kadar işlevsel ve büyük olmasının gerekli olduğunu bilirler.  Her an farklı bir açı ile fotoğraf çekme gereği duyabiliyoruz ve bunun için yanımızda birden fazla objektif bulundurmak zorundayız. Yedek gövde, piller, flaş ve daha bir sürü aksesuarda taşımamız gerekenler arasında. Bazı fotoğrafçılar ise bu durumu eğlenceli hale getirmeyi başarıyor.

 

 

 

Fotoğrafçı Alessandro Della Bella‘nın aralık 2014’te oğlu Claudio doğdu, bu mutlu haberi kamera çantasının büyük bölmesine Claudio’yu uyurken yerleştirerek çektiği fotoğrafla haber vermişti.

kamera-cantasi-ve-bebek-fotograf-makinesi-cantasi-bebek

Kamera Çantaları ve Bebekler

 

 

 

Foto muhabiri Tom Pennington birkaç yıl önce benzer bir fotoğrafı paylaştı. Son yıllarda fotoğrafçılık forumlarında bu fotoğrafların paylaşımında bir artış görünüyor.

fotograf-makinesi-cantasi-bebek-fotografium

Kamera Çantaları ve Bebekler

 

 

Basın fotoğrafçısı Drake Busch, Grayson adındaki bebeğini fotoğrafladı, ama sadece Grayson’u çantaya yerleştirmekle kalmadı…

fotograf-makinesi-cantasi-bebek-fotografiumm

Kamera Çantaları ve Bebekler

 

 

 

Grayson aynı zamanda bu küçük yaşında babasının elbisesine baskısını yaptırdığı basın kartı ile basın fotoğrafçısı oldu 🙂

fotograf-makinesi-cantasi-bebek-fotografiummm

Kamera Çantaları ve Bebekler

 

 

Sizlerde büyük kamera çantalarınızın içerisine yerleştirip çekebileceğiniz bebeklerin fotoğraflarını bizlere gönderebilirsiniz. Fotoğraflarınızı blog.fotografium.com adresimizde yayınlamamız için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

 

(Görseller Petapixel)

Fatih Akkuş

''Kısaca Fotoğraf Delisi''

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x