IOS Platformu için Nikon Uygulaması

0 Shares

Yeni bir Nikon flaş veya DSLR aldıysanız ve iphone/ipad kullanıcısıysanız sizin için hazırlanmış bir program var. Eğer siz
de benim gibi yanında fazla eşya taşımak istemeyen biriyseniz bu program gerçekten işe yarayabilir. En azından kullanım kılavuzunu yanında taşımak isteyenler için daha uygun olacaktır. Program şuan için sadece İngilizce ve Japonca kılavuzları indirmeye olanak tanımakta ve sadece IOS platformuna yönelik tasarlanmış. Bildiğim kadarıyla Android için bir uygulama bulunmamakta.

Ek bilgi olarakta eğer Nikon flaşa sahipseniz flaşlara ait bölümde “teknikler” adlı bir kılavuz göreceksiniz. Bu kılavuz flaşınızı farklı şekillerde nasıl kullanabileceğinizi görsel olarak göstermektedir.

Tek sorun Türkçe kılavuzlara program aracılığı ile ulaşamıyor olmamızdır. İlerleyen süreçlerde dil desteğinin eklenip eklenmeyeceği konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır.

Bir göz gezdirelim uygulamamıza…

Kullanımı çok kolay programı indirdikten sonra açılan ekrandan “downloads” üzerine tıklayıp sahip olduğunuz ekipmanın kullanım kılavuzunu indirmeniz yeterlidir.

Subscribe
Bildir
guest

1 Comment
En Yeni Yorumlar
En Eski Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x