Haida’dan DJI Mavic Air 2 S İçin Yeni Filtre Kitleri

0 Shares

Haida DJI Mavic Air 2 S için Nanopro ND+PL ve Night Clear Filtre Kitleri

Haida DJI Air 2 S için Nanopro ND+PL ve Night Clear Filtre Kitleri havadan görüntülemeye yeni bir boyut kazandırmak için tasarlandı.Uzun yıllara dayanan optik üretimi tecrübesiyle Haida Filtre sistemlerine her geçen gün bir yenilik eklemeye devam ediyor. DJI Dronelar için filtre kitlerini geliştiren Haida firması en son olarak da yeni DJI Air 2S için muhteşem kalitede 2 farklı filtre kitini piyasaya sürdü. Bu filtre kitlerinden biri Haida Nanopro serisinin en kaliteli filtrelerinden oluşan ND +Polarize filtre kitleri. Bir diğeri ise havadan Drone ile yapılan gece çekimlerinin kalitesini arttırma garantili Haida DJI Mavic Air 2s Night Clear Filtresi.

Haida NanoPro ND+PL Filtre Kit DJI Mavic Air 2 S İçin:

Haida ‘nın filtre üretim teknolojisine kazandırdığı yansımaları engelleyerek berrak görüntüler elde edilmesini sağlayan Nano Pro fotoğraf ve video filtreleri tüm dünya profesyonellerinin en sık kullandığı filtrelerdir. Bu teknolojinin DJI dronelar için kullanılmasıyla da Haida Djı filtreleri sayesinde havadan görüntülemeye sanatsal etkiler katılmaya başlandı. İşte DJI Air 2S kullanıcılarını oldukça mutlu edecek ve görüntülerini en üst düzeye çıkaracak Haida Nano Pro ND+ PL Filtre Kitinin özellikleri ve kit içeriği

Haida Nano Pro ND+PL Filtre Kit İçeriği:

DJI Mavic Air 2s ile kullanılmak için özel olarak tasarlanan Haida NanoPro ND-PL Kit, 3 adet ND ve polarize filtre kombinasyonuyla birlikte gelir. ND8+PL,ND16+PL,ND32 +PL ayrı hava koşulları ve ışık yoğunluğu için üretilen bu filtre kombinasyonu size başka bir filtre kullanmayı gerektirmeyecektir.

Filtrelerin her biri yüksek kalite K9 optik camdan ve bu camları taşıyan çerçeve de uzay sınıfı alüminyumdan üretilmiştir. Her iki yüzeyleri de nano çoklu katman kaplamaya sahiptir. Bu kaplama renk kaymalarını önler ve filtreleri sudan, nemden, tozdan, çizilmelerden korur. sadece 1.3g ağırlıklarıyla oldukça hafiftir.  ND filreler enstantane hızını düşürmenize yardımcı olur ve eşit aşık dağılımı sağlar. Polarize özelliği ile de metal olmayan yüzeylerde istenmeyen yansımaları engelleyerek, renk doygunluğunu artırır. daha iyi bir kontrast elde edebilirsiniz. İşte neticeler:

    Haida NanoPro ND+PL Filtre Kit DJI Mavic Air 2S


Filtresiz

Aşağıdaki fotoğraflarda da Haida filtre kiti sayesinde ters ışık koşullarında ya da fazla ışık yoğunluğu altında görüntü kalitenizin ne kadar artacağını görebilirsiniz.

 

Haida NanoPro Night Clear DJI Mavic Air 2 S İçin:

Haida’nın bir diğer yeni filtresi de DJI Mavic Air 2 S için geliştirdiği night clear yani gece çekim filtresi. Gece çekim yapmak zorsa havadan gece çekim yapmak iki katı zor bir iştir. Çünkü kameranızın pozlama süresi uzadığında içeri fazladan giren tüm ışıklar pozlamamızı ve renklerimize olumsuz etkiler yapacaktır.İşte bu filtre sayesinde bu olumsuzluklar sıfırlanıyor diyebiliriz. Çünkü gece çekimleri için özel üretilen bu Haida filtrenin çoklu nano kaplaması ışık yansımalarını engelleyerek lensimize gelen fazla ışığı emer. Yine Gece Çekimlerinde Sodyum (Sarı) Işık Kaynaklı Işık Bozulmasını Engeller ve Doğal Işık Alınmasını Sağlar.

Her iki yeni Haida Filtreyi en uygun fiyat ve garantili olarak fotografium’dan satınalabilirsiniz.

 

Erdem Kılavuz

Fotografium İçerik Editörü,İstanbul Ünv. Radyo-TV mezunu.30 yılı aşkın süredir fotoğrafçı ve fotoğraf eğitmeni.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x