GoPro Hero4 Session İnceleme

0 Shares

Yenilenen tasarımıyla GoPro Hero4 Session İncelemesi sizlerle. Bu yazımızda Hero4 Session fiyatı nedir? Hero4’ten farkı nedir gibi sorularınıza cevap bulacaksınız.

 

GoPro‘nun son olarak satışa sunduğu Hero4 Session, alıştığımız klasik GoPro‘lardan daha küçük ve simetrik olarak karşımıza çıkıyor. Yenilenen tasarımıyla Hero 4 Session piyasadaki en küçük aksiyon kamerası olma iddasını kanıtlıyor.

gopro_hero4_session-fotografium

 

Önceki Modeller İle Farkı Nedir?

Merakla bu cihazı bekleyenler için baştan üzülerek söylememiz gerekir, GoPro Hero4 Session‘da yapı harici bir farklılık maalesef ki yok. Aksine Black Edition gibi 4K çekim özelliğine sahip değil. Bu çerçevede değerlendirilirse Hero4 Session Video kalitesinden öte ergonomik yapısı ile öne çıkıyor. Bu modelle önceki modellerde kullanabildiğimiz LCD BackPack kullanımıda ortadan kalkıyor, çünkü bu özelliğe sahip değil. Tamamen mobil cihaz üzerinden Ön izleme yapabildiğimiz Hero4 Session‘da yine kumanda ile uzaktan kontrol mevcut. 4K gibi yüksek video çözünürlüğüne ihtiyacı olmayıp daha küçük aksiyon kamera arayanlar için tavsiye edebileceğimiz bir modeldir.

 

GoPro-HERO4-Session-fotografium

 

 

GoPro Hero4 Session Genel Özellikleri

  • 1440p 30fps / 1080p  60 ve 30fps / 960p  60 ve 30fps
  •  720p 100, 60,  30fps / WVGA at 120fps  Video Çözünürlüğü
  • 8 Megapixel  / Saniyede 10 Kare Fotoğraf Hızı
  • Time Lapse – Ardışık Çekim Modları
  • 10 Metreye Kadar Suya Dayanıklı (Su altı haznesi ile)
  • Superview Geniş Açı
  • Wi-fi ve Bluetooth bağlantıları ile Uzaktan kontrol

 

 

GoPro-HERO4-Session-5

 

 

 

Hangi GoPro’yu Tercih Etmeliyim?

Önceliğiniz yüksek çözünürlük ve kalite ise tabi ki Hero4 Black Edition, çünkü 4K Video özelliğine sahip. Fakat daha hafif, küçük ve daha rahat taşınabilir olması ise Hero4 Session ilk tercihiniz olmalı. Kalite konusunda elbette her iki versiyon da kaliteli. Aralarındaki fark  GoPro Hero4 Session 1080P iken Black Edition 4K olarak video kayıt yapabiliyor.

Gopro Hero 4 Session satın almak için tıklayın.

Fatih Akkuş

''Kısaca Fotoğraf Delisi''

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
En Yeni Yorumlar
En Eski Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Emre

Merhaba
Ürün kayıt yaparken telefondan izlenebiliyor mu ?
İzlene biliyorsa nasıl bağlantı kuruyoruz ?

Yunus

merhaba. bu ürünü D&R mağazasından alalı 1 hafta oldu ve çok pişman oldum. Kamera kapalı ortamda çok kötü bir görüntü sunuyo her formatta. su altı çekimini büyük bir akvaryumda denedim ve kesinlikle netlemiyor. dışarı çekimleri telefonda kaliteli gibi görünüyo ama pc ye atıp izlediğimde piksel piksel görüntü alıyorum verdiğim para boşuna gitti prof. bir ürün almaya gerek görmedim orta kalite bana yeter dedim ama bu ürün daha da alt bir çekim kalitesi sunuyor.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x