Google Street View 360 Şimdi Android’lerde Kullanımda

0 Shares

Google 360 derece sokak gezintisi imkanı sağlayan ”Street View” projesine 2007 yılında başladı. Tüm dünyada sokakları panoramik olarak çekilen görüntülerle gezebiliyorsunuz. Haritalar içerisine de adapte edilen bu uygulama sayesinde Google Maps’te haritaları gezerken sokakları da 360 derece gezebiliyorsunuz.

Şimdi ise bu eklenti ücretsiz şekilde sunuluyor ve ”photospheres” uygulaması üzerinden paylaşılan 360 derecelik çekimleriniz haritada etiketlenebiliyor.

Google Street View

Google Street View

 

 

 

Kullanıcılar hızlı bir şekilde şehrin sokaklarında 360 derece gezebiliyor, yakınlaşıp uzaklaşıp detayları görebiliyorlar. Profillerinden kendi çektikleri 360 görüntüleri paylaşıp izlenmesine veya explorer’da bulunan 360 gezintileri keşfedebiliyor. Sevdiğiniz mekanların sokaklarında adım adım yürüyebilirsiniz.

Google Street View

Google Street View

 

Şuan dünyayı gezmeye zaman veya paranız yoksa bu özel gezinti ile ücretsiz olarak adım adım mekanları gezip görebilirsiniz. İsterseniz bu uygulamayı doğrudan telefonunuza indirip gezintiye başlayabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklayınız. (APK Mirror Sayfasından indirme)

 

Fatih Akkuş

''Kısaca Fotoğraf Delisi''

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x