#fotografiumlakazan

0 Shares

Merhaba Sevgili Fotografium Takipçileri,

Yılbaşı yaklaşıyorken boş durmayalım, ortama heyecan gelsin dedik. Malumunuz “Yeni yıla nasıl girersen devamı öyle gelirmiş.” şeklinde batıl inançlar etrafta kol gezerken, yeni yıla yarışmayla girersek devamı bol bol gelsin diye çekiliş yapmaya karar verdik 🙂 Şaka şaka, batıl inançlarla işimiz yok 🙂 Planlarımızı yaptık, 2016’da bol bol yarışma düzenleyip bol bol hediye dağıtacağız. Bizi takipte kalın!

Çekilişe katılım gayet basit. Katılımcının;

 1. Fotografium’un resmi Instagram hesabı olan @fotografiumcom‘u beğenmesi,
 2. Fotografium’un resmi Instagram hesabındaki kampanya görselini ilgili hashtag (#fotografiumlakazan) ve metniyle birlikte repost etmesi,
 3. 3 arkadaşını ilgili görselin yorum kısmında etiketlemesi gerekmektedir.

Çekiliş şartları ise aşağıdaki gibidir. Bol şans!

Çekiliş Şartları

 1. “Fotografium Yılbaşı Çekilişi” Fotografium’un resmi Instagram hesabı üzerinden yayımlanacaktır.
 2. Çekiliş 11 Aralık 2015 – 31 Aralık 2015 (Saat 23:59’a kadar) tarihleri arası geçerlidir. Bu tarihten sonra yapılan “repost”lar geçerli olmayacaktır. Çekilişe katılım hakkı kazanabilmek için katılımcının:
  1. Fotografium’un resmi Instagram hesabı olan @fotografiumcom‘u beğenmesi,
  2. Fotografium’un resmi Instagram hesabındaki kampanya görselini ilgili hashtag (#fotografiumlakazan) ve metniyle birlikte repost etmesi,
  3. 3 arkadaşını ilgili görselin yorum kısmında etiketlemesi gerekmektedir.
 3. Katılımcıların Instagram profilleri herkese açık olmalıdır.
 4. Çekiliş random.org internet sitesi üzerinden 1 Ocak 2015 Cuma günü yapılacak ve kazananlar aynı gün saat 21.00‘da blog.fotografium.com üzerinden açıklanacaktır. Ayrıca Fotografium’un resmi Facebook, Twitter, Instagram ve Google+ hesaplarından da kazananların duyurusu ayriyeten yapılacaktır.
 5. Ödüller: 1 kişiye Nikon 1 J5 Fotoğraf Makinesi, 5 kişiye ise Kaiseberg Smart Mobile Lens hediye edilecektir. Ayrıca Nikon 1 J5 için 1 yedek talihli, Kaiseberg Smart Mobile Lens için 5 yedek talihli seçilecektir.
 6. Katılımcıların Instagram kullanıcısı olması ve gerçek bir hesaplarının bulunması gerekmektedir. Sahte profil oluşturarak ve/veya Instagram altyapısının eksik ve hataları ile fayda elde ederek çekilişe katılan kişiler belirlendiği takdirde yarışmacıya haber vermeksizin yarışmadan çıkarılacaktır ve ödül almaya hak kazanamayacaktır.
 7. Kazanan katılımcıların iletişim bilgilerini (İsim Soyisim, Telefon, Adres ve E-mail) tam ve doğru olarak [email protected] mail adresine yollamaları gerekmektedir.
 8. Sonuçlar belli olduktan sonra kazanana, [email protected] adresine gönderdiği iletişim bilgilerinden ulaşılacaktır. Cep telefonu numaralarının ve/veya mail adreslerinin hatalı olması ya da 3 defa aranılmasına rağmen katılımcıya ulaşılamaması durumunda kazananın internet sitesinde yapılacak duyuru ile belirtilmesi, kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez. Ve bu durumda Yedek Talihliler’le iletişime geçilir.
 9. Kazanılan hediye nakit paraya çevrilemez.
 10. Bu yarışmaya Fotografium çalışanları ile birinci dereceden yakınları katılamazlar. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.
 11. Gizlilik ilkesi çerçevesinde, katılımcıların kişisel bilgileri, sahiplerinin izni olmaksızın yarışmayla ilgili kurumların dışında hiçbir kurum veya kişi ile paylaşılmayacaktır.
 12. Bu yarışmaya Türkiye’de ikamet edenler katılabilirler. Türkiye dışında ikamet edenler yarışmaya katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.
 13. Yarışmaya katılan herkes, yukarıdaki hükümleri peşinen kabul etmiş sayılır.

(!) Repost uygulamasını indirmek için şu linklere tıklayabilirsiniz: Android & Apple Store

 

*Instagram kullanıcısı olmayan ve bu yarışmaya katılamayan fotoğrafseverler yakında gerçekleşecek daha geniş kapsamlı bir yarışmadan haberdar olmak için Fotografium’u aşağıdaki hesaplardan takip edebilirler:

 1. ©Fotografium I Facebook: http://ow.ly/RmVG1
 2. ©Fotografium I Twitter: http://ow.ly/RmVWh
 3. ©Fotografium I Youtube: https://goo.gl/mqz0Xa

 

 

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni Yorumlar
En Eski Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x