Fotografium & Talenthouse İşbirliği ve Yarışmalar

0 Shares

Fotografium olarak sizlere en güvenli alışveriş seçenekleri sunmanın yanında fotoğrafla, video ile ilgili haberleri vermek için okumakta olduğunuz blogu yayına almıştık. Kısa zamanda çok sevilen bu blogu okuduğunuz ve paylaştığınız için siz değerli okuyucularımıza teşekkür ediyoruz. Biz de sürekli yenilikler yapmak ve sizin fotoğraf / video yaratıcılığınızı geliştirmek için faaliyetlerde bulunmaya çalışıyoruz.

Şimdi de Dünyaca ünlü Talenthouse ile işbirliği yaptık ve artık Talenthouse organizasyonu olan yarışmalara blogumuzun “Yarışmalar” kısmından katılabileceksiniz. İlk yarışmamız Tomorrowland 2012 için… Bu işbirliğinin sağlanabilmesi için bize yardımcı olan tüm Talenthouse ekibine de teşekkür ediyoruz…

Tomorrowland 2012 için kısa bilgi:

Belçika, 2005?den bu yana yaz aylarında, Tomorrowland olarak bilinen dünyaca ünlü müzik fenomenine ev sahipliği yapmakta. Tomorrowland; David Guetta, Avicii, Fatboy Slim ve Calvin Harris gibi global DJ?ler tarafından akıl uçuran, yüksek enerjili performansları üç günlük süre boyunca sahneye taşımıştır. Şimdilerde Tomorrowland, misafir fotoğrafçı Ryan Dinham ile birlikte, dünya çapında tüm sanatçıları bu eğlenceli festivalin ruhunu ve özünü yakalamak adına fragmanında yer aldığı şekilde masalsı bir tema ile üç fotoğrafa kadar olan çalışmalarını göndermeye davet ediyor. Kazanan kişi ?photopass? elde edecek ve festivalin resmi fotoğrafçısı olarak seçilecek.

 

Geçtiğimiz seneni videosu:

[media url=”http://www.youtube.com/watch?v=M7CdTAiaLes”]

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x