Fotoğraf Yarışmaları Başladı !

0 Shares

Fotoğraf Yarışmaları İçin Yeni Platform: yarisma.fotografium.com

Fotoğraf Yarışmaları, fotoğraf severlerin her zaman ilgisini çeken bir konudur. Çeşitli mecralarda ve temalarla düzenlenen bu fotoğraf yarışmaları aslında bir fotoğrafçının tecrübesini arttıracak öneme de sahiptir. Yarışma için fotoğraf üretmek ve sonuçların açıklanmasını beklemek ayrı bir heyecandır. İşte fotoğrafçıların bu heyecanına destek olmak için Fotografium yeni bir siteyi yayına aldı. yarisma.fotografium.com

Fotoğraf Yarışması 2021

2021 Fotoğraf Yarışması Teması: Manzara

Site açılır açılmaz da 2021 yılının ilk fotoğraf yarışması da Manzara temasıyla başladı. Manzara fotoğrafçılığı bilindiği gibi fotoğraf tutkunlarının en çok ilgilendiği konudur. Özellikle fotoğraf gezilerinde üzerinde çalışılan bu fotoğraflar portfolyaların en başındaki karelerdir. Eğer uzun pozlamalarla çektiğiniz şelale ya da yıldız pozlamalarınızı herkes görsün isterseniz bu yarışma tam sizlik. Yine her mevsimde farklı mekanlarda çektiğiniz doğa manzaralarınız da bu yarışma için biçilmiş kaftan olacaktır. Katılım koşulları ve detaylar için mutlaka yarisma.fotografium.com adresini ziyaret etmelisiniz.

Ayrıca Manzara Fotoğrafçılığı için bilinmesi gereken 7 İpucu başlıklı harika bir eğitim videosu hazırladık. Bu video da manzara fotoğrafçılığını tekniğini ve kompozisyon öğelerini hızlıca öğrenmeniz için faydalı olacaktır.

2021 Fotoğraf Yarışması ödülleri

2021 Fotoğraf Yarışması ödülleri

Fotografium Fotoğraf Yarışmaları Devam Edecek mi?

Evet, bu fotoğraf yarışmaları hatta talep doğrultusunda video yarışmaları devam edecek. Bu fotoğraf ve video yarışmalarının asıl gayesi  yeni başlayanlar heveslendirmek, Yol katetmiş fotoğrafçıların da heyacanını arttırmak. Bununla beraber siteye üye olunduğunda herkes birbirinin fotoğraflarını görüntüleyebilecek. Böylece yarışmanın haricinde bu site ortak bir görsel havuzu ve paylaşım platformu görevi de üsteleneck.Yeni temalar ve ödüllerle yıl içinde duyurulacak yarışmalarımızı instagram sayfamızdan ve fotografium Youtube kanalımızdan mutlaka takip edin. Unutmayın önemli olan yarışmak değil , paylaşmak.

 

Erdem Kılavuz

Fotografium İçerik Editörü,İstanbul Ünv. Radyo-TV mezunu.30 yılı aşkın süredir fotoğrafçı ve fotoğraf eğitmeni.

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni Yorumlar
En Eski Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Süleyman Ferruh TASKİN

Yeni yarismaniz olacakmi

1
0
Would love your thoughts, please comment.x