Connect with us

Yarışmalar

‘En İyi Kadrajım’ Fotoğraf Yarışması Sonuçları

Fotografium olarak düzenlediğimiz En İyi Kadrajım isimli fotoğraf yarışmamızın sonuçları bugün itibariyle belli olmuştur. Değerli vakitlerini ayırıp bu zorlu süreçte yanımızda olarak yardımlarını esirgemeyen jüri üyelerimize en içten sevgilerimizi sunarız. İlgi gösteren, katılan 13.094 katılımcının her birine ayrı ayrı teşekkür eder, kazananları tebrik ederiz. Türkiye’nin en büyük online fotoğraf ve video ekipmanları mağazası Fotografium farkıyla bir sonraki yarışmamızda görüşmek üzere. Sağlıcakla.

Jüri Üyelerimiz

1

2

4

Serhan Serter

5

6

7

8

11

9

10

İstatistikler

stats-1 stats-3 stats-2

Kazananlar

Alaattin-Şenol

Alaattin Şenol

Leyla Emektar

18

Kazım Kuyumcu

10-kisilik-grup

20-kisilik-grup

diger

Kazanan fotoğrafçılar hediye çeklerini nasıl alacak?

Kazanan fotoğrafların sahipleriyle e-mail yoluyla irtibata geçilip hediye çekleri takdim edilecektir. Ek olarak, yarışmaya yollanan 13 bin küsür fotoğrafın tamamı tek tek incelendi ve sayısal çokluktan dolayı göz ardı edilmiş kaliteli fotoğraflara da çeşitli hediye çekleri sunma kararı alındı. Bahsi geçen katılımcıların sayısı çok olduğu için herhangi bir liste yayınlanmayacaktır. Kendileriyle e-mail yoluyla irtibata geçilecektir.

youtube-abone

Continue Reading

Fotografium'un dijital içerik sorumlusu. Front-end öğrenmeye başlamış tasarımcı. Beşiktaşlı. Marmara Üniversitesi İngilizce Tercümanlık mezunu.

19 Comments

Kimler Neler Demiş?

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeni Yorumlar | En Eski Yorumlar

More in Yarışmalar

To Top