DSLR Fotoğraf Makinenizi Akıllı Telefonlar ile Kontrol Edin.

0 Shares

Fotoğraf çekerken bazı açılarda zorlandığınız, daha farklı ve zorlu açılardan fotoğraflar çekmek istediğiniz oluyordur. Bu gibi durumlarda akılınıza da Fotoğraf makinenizi Akıllı telefon ile kontrol etmek geliyordur. İşte tam bu iş için üretilen Weye Feye sizin için çözüm olabilir.

Weye Feye iOS ve Android cihazlar ile uyumlu uygulaması ile Canon ve Nikon DSLR fotoğraf makinelerinizi kontrol etme desteği veriyor. Fotoğraf makinesine Usb kablo ile bağlanan cihazın kullanımı da çok kolay. Uygulama ile akıllı telefonunuzdan tüm ayarları değiştirme olanağı vermekte; ISO, diyafram, enstantane hızı, beyaz dengesi ve daha fazlasını… Çekim yaparken görüntünüzü canlı izleme de yapabilmektesiniz. 80 metreye kadar çekim alan olan cihazın, çektiğiniz fotoğrafları anında sosyal paylaşım sitelerine paylaşma imkanı da vermekte. Cihazın wi-fi teknolojisi ile görüntüyü telefonunuza 0.2 saniye gecikme ile aktarıyor.

http://youtu.be/VJeBQJJVn_k

Yurt dışında tahmini satış fiyatının 250 Euro olacağı tahmin edilen cihaz. Eylül ayında İngilterede satışa sunulması bekleniyor.

 

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
En Yeni Yorumlar
En Eski Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x