Canon EOS 70D Test ve İnceleme Videosu

0 Shares

Canon orta sınıf temsilcisi EOS 70D modelini inceleme fırsatımız oldu. özellikle sağlam yapısıyla 60D’den daha iyi ve gövde malzemesiyle de 50D‘yi andıran bir yapısı var. Makine boş ağırlığı yaklaşık 800 gram.

Giriş sınıfında yer alan 700D gibi modellerin üstünde yer alan 70D seri çekim konusunda, sağlamlık ve ergonomiklik anlamında önemli avantajları sunuyor. Her türlü manuel kontrol, kişiselleştirilebilir ayarlar, daha fazla netlik noktası gibi artılarının olduğunu bu da aradaki farkın artmasını sağladığını söyleyebiliriz.

Canon EOS 70D Test ve İnceleme Videosu

Canon 70D APSC sensörlü fotoğraf makineleri arasında şu anda ilk sıralardaki yerini almış durumda. Özellikle fiyat avantajı olan 70D muadillerini bu konuda geride bırakırken çekim özellikleri olarak da üstünlükleri ile fikrinizi olumlu anlamda değiştirebilecek bir makine.

 Canon EOS 70D Genel Özellikleri

  • Algılayıcı: APS-C, 20,2 megapiksel DualPixel CMOS, Digic 5+ görüntü işlemcisi
  • Çekim hızı: 7 kare/sn, sürekli
  • ISO: 100 ila 12800; özel ayarla 25600
  • Video: 1080p, 30 kare/sn
  • Ekran: 3 inç, dönebilen ekran
  • Kayıt ortamı: 1 adet SD kart yuvası (SD, SDHC, SDXC destekli)
  • Kablosuz: Wi-Fi desteği

 

Şimdi Canon EOS 70D‘yi daha detaylı inceleme için videoyu birlikte izleyelim.

Canon 70D Test ve İncelemesi | Fotografium.T

Dursun Yartaşı

İstanbul’da yaşayan gezgin bir düğün fotoğrafçısı.

Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
En Yeni Yorumlar
En Eski Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Tayfun.

1,6 çarpanlı olmasına rağmen internet ortamından yaptığım incelemelerde piyasadaki bu sınıftaki hatta yeni çıkan bir üst seviye makineye rağmen daha tutarlı kullanışlı olduğu gözüküyor henüz bir çekim yapmadım bu makine ile o yüüzden teorik inclemedir yorumum bilgilerinize ben başarılı olacağına görüyorum….

Ftm

Merhaba ben 70D yi A+ konumunda kullanıyorum ama diyaframı kendim ayarlayarak yapmak istesem nereden yapabilirim? Teşekkür ederim…

Fatih Akkuş

Merhabalar, diyaframı kendiniz ayarlayıp kalan ayarları otomatik yapmasını isterseniz AV modunda çekim yapmalısınız. AV modu diyafram öncelikli moddur. Diyafram haricindeki ayarları makine kendisi yapacaktır.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x