Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme (PC ve Mac ?)

0 Shares

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yükleme yıllardır fotoğrafçıların karın ağrısıydı. Bilgisayarlarımızda düzenlediğimiz fotoğrafları Instagram’a atmanın birçok yolunu aramışızdır. Sonunda, kendi bilgisayarınızdan Instagram hesabınızı kontrol edebileceğiniz, fotoğraf yükleyebileceğiniz bir uygulama yapıldı. Üstelik bu çok basit program Mac veya Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar ile tamamen uyumlu.

Yaratıcısının, uygulama programcısı ve aynı zamanda bir fotoğrafçı olan Felix Sun, olduğu bu programa Instagram bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Daha önce, Instagram’ın sizi mobil uygulamadan giriş yapıyor gibi görmesini sağlayarak yükleme yapabilme şansınız vardı. Bunu yapma sebebiniz ise Instagram’ın sadece akıllı telefon uygulaması üzerinden upload seçeneği sunmasıydı.

Windowed – Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme Programı

Tamamen ücretsiz olan Windowed programını indirmek için TIKLAYINIZ. Programın dosya boyutu sadece 32MB. İndirdiğiniz .exe uzantılı dosyaya tıklayarak yükleme işlemini gerçekleştirin ve bilgisayarınızdaki fotoğrafları kolaylıkla Instagram’a yüklemeye başlayın.

Yasin Yaşar Bayol

İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisi Adayı

Subscribe
Bildir
guest

6 Yorum
En Yeni Yorumlar
En Eski Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Cavit Orun

Gramblr vardı zaten, pc’den foto yüklemek için.

Akif Genç

Gramblr den farkı ne bunun ?

Kenan Kahraman

Oh be nihayet

Uğurcan Arslan

video yükleyemiyorsun herhalde

Toprak Ebron

windowed

Meriç Birben

Bu güzel oldu 🙂 Gramblr pek güvenilir değildi 😀

6
0
Would love your thoughts, please comment.x