Connect with us

Haberler

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme (PC ve Mac ?)

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yükleme yıllardır fotoğrafçıların karın ağrısıydı. Bilgisayarlarımızda düzenlediğimiz fotoğrafları Instagram’a atmanın birçok yolunu aramışızdır. Sonunda, kendi bilgisayarınızdan Instagram hesabınızı kontrol edebileceğiniz, fotoğraf yükleyebileceğiniz bir uygulama yapıldı. Üstelik bu çok basit program Mac veya Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar ile tamamen uyumlu.

Yaratıcısının, uygulama programcısı ve aynı zamanda bir fotoğrafçı olan Felix Sun, olduğu bu programa Instagram bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Daha önce, Instagram’ın sizi mobil uygulamadan giriş yapıyor gibi görmesini sağlayarak yükleme yapabilme şansınız vardı. Bunu yapma sebebiniz ise Instagram’ın sadece akıllı telefon uygulaması üzerinden upload seçeneği sunmasıydı.

Windowed – Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme Programı

Tamamen ücretsiz olan Windowed programını indirmek için TIKLAYINIZ. Programın dosya boyutu sadece 32MB. İndirdiğiniz .exe uzantılı dosyaya tıklayarak yükleme işlemini gerçekleştirin ve bilgisayarınızdaki fotoğrafları kolaylıkla Instagram’a yüklemeye başlayın.

Continue Reading

İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisi Adayı

6 Comments
avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeni Yorumlar En Eski Yorumlar
Bildir
Misafir

video yükleyemiyorsun herhalde

Misafir

Bu güzel oldu 🙂 Gramblr pek güvenilir değildi 😀

Misafir

windowed

Misafir

Gramblr den farkı ne bunun ?

Misafir

Oh be nihayet

Misafir

Gramblr vardı zaten, pc’den foto yüklemek için.

More in Haberler

To Top