Android İçin Adobe Photoshop Touch Uygulaması

0 Shares


Adobe Photoshop
programını kullanmayan yoktur günümüzde. Şimdide sadece androidler için Photoshop Touch uygulaması geliştirildi. Apple ‘ın iPad ile uyumlu  iOS sürümü için planları da var Photoshop Touch için. Adobe Photoshop için istenilen fiyat $9.99. Fiyat konusunda pahalı olan uygulamalardan birisidir. Fakat o fiyata göre bazı ilginç ve benzersiz özellikler sunuluyor.

Kullanıcılarına bilgisayarlarında kullandıkları kolay kullanımı belki sunamıyor ama özellikler olarak oldukça iyi. Layer kullanımı oldukça basit ve  iyi, bildiğimiz Photoshop seçimleri, efektler ve filtreler ise aynı. Ayrıca çeşitli görüntü elde etme seçenekleri size sunuyor. Bunlar Adobe?s Creative Cloud, Facebook ve Google Images. Görüntülerin açıldığında bir psdx görüntü formatı uygulamasına dönüştürülür. Facebook’a gönderildiği zaman, tablette kaydedildiğinde ve e-mail olarak gönderilmek istenildiği zaman 1600 piksel maksimum çözünürlüğü olmaktadır. 1600 piksel sınırı biraz hayal kırıklığına yol açıyor ama en azından Photoshop Express uygulamasının aksine %100 yakınlaştırmak mümkün. Çalışma alanını oldukça akıcı kullanmak için tasarlanmıştır. Aşağı sol tarafta dikey olarak düzenlenmiş bir tanıdık araç paleti bulunur ekran taşınabilir en iyi şekilde yapmak için minimize edilebilir. Üst kısımda  menü çubuğu ayarlamaları ve efektler için pencereler, daha fazla araç özellikleri bulunur.

Ayarları uygulamak kolay. Uygulamak istediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra istediğiniz ayarı uyguladıktan sonra parmağınız ile gücünü ayarlıyorsunuz. Boyamak yada seçim yapmak daha zordur. Seçim yapmanızı karalama seçim aracı sayesinde daha kolaylaştırmak mümkündür. Kalemle kullanılması programı daha kolaylaştıracaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x