Ah Şu Selfie Çılgınlığı – Yeni Selfie Çubuğu

0 Shares

Geçtiğimiz günlerde şöförü olduğu araç hareket halindeyken pencereden selfie çubuğunu uzatıp kendini görüntülemeye çalışan ve bu esnada önünde ani fren yapan aracı görmeyip kaza yapan sürücüyü paylaşmıştık sizlerle. (Görmeyenler için)

Selfie kültürü mü desek çılgınlığı mı bilemedik, bu akım başlangıçta kendini görüntüleme üzerine başlayıp ardından çubuklarla artık vazgeçilmez hale geldi, bu makul bir durumda iken şimdi yavaş yavaş özentiliğe hatta yaşam tarzına doğru gitmeye başladı.

Bunun son örneği ise yeni ”Kaşıklı Selfie Çubuğu” oldu.

selfie çubuğu

selfie çubuğu

selfie çubuğu

selfie çubuğu

selfie çubuğu

selfie çubuğu

selfie çubuğu

selfie çubuğu

 

instagram da yediğimiz içtiğimiz her şeyi paylaşma alışkanlığı devam ederken artık buna yeni bir boyut kazandırılıyor… Yemek esnasında tabağınızda yediğiniz yemek ile birlikte kendinizi bu kaşıklı selfie çubuğu ile birlikte çekebiliyorsunuz. İlginç bir yaklaşım olan bu yeni tür selfie çubuğu her anını her yaptığını görüntülemeyi sevenlere yönelik üretilmişe benziyor.

Bu tuhaf selfie çubuğunun bir özelliği de ücretsiz olması. Yapmanız gereken sadece kargo ücretini ödemeniz. Buna değer mi değmez mi siz karar vereceksiniz 🙂

 

https://www.youtube.com/watch?t=30&v=Jg_K5j7_Bao

Fatih Akkuş

''Kısaca Fotoğraf Delisi''

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x