Adobe, Creative Suite 6’nın Getirdiği Yenilikleri Duyurdu

0 Shares

Creative Suite 6, tasarım, web ve video profesyonelleri için cok önemli değişiklikler sunuyor. 14 CS6 uygulaması ve dört Creative Suite (Adobe
Creative Suite 6 Design & Web Premium, Adobe Creative Suite 6 Design Standard, Adobe Creative Suite 6 Production Premium ve Adobe Creative Suite 6 Master Collection) için güçlü yeni sürümler, Adobe ?nin yaratıcı pazarlarda devam eden yenilikçiliğini gösteriyor. Tasarımcıların kod yazmadan HTML5 web siteleri oluşturmasını sağlayan yepyeni bir uygulama olan Adobe Muse aracı da duyurulan yenilikler arasında…Adobe Dijital Ortam Kıdemli Başkan Yardımcısı David Wadhwani, ?Tasarımcılar, en iyi ürünlerimizin dönüm noktası olan CS6 ile birçok yeniliğe kavuştu? dedi ve ekledi; ?CS6 tasarım, web ve video profesyonellerinin yüksek düzeyde etkili içerikler ve uygulamalar sunması için gereken her şeye sahip.Yeni ürünlerle, yeni mobil iş akışları ve gelişmiş yayınlama özellikleri getiriyoruz.?

Adobe Akdeniz Ülkeleri Bölge Müdürü Tolunay Tomruk, ?Adobe olarak amacımız, dijital deneyimlerle dünyayı değiştirmek. Creative Suite 6 ile birlikte tüm tasarımcıların işlerini kolaylaştırıyoruz, onları birbirlerine yakınlaştırıyor ve tasarlamanın sihrini herkese taşıyoruz. Özellikle tabletlerin tasarımcılar için çok önemli bir fırsat olduğuna inanıyoruz.Tasarımcılar artık tabletleri, sadece bilgi tüketmek için değil içerik yaratmak için de kullanıyor. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlere dayanarak, her 4 tasarımcıdan 3?ünün tabletlerini içerik yaratmak için de kullanmak istediklerini ortaya çıkardık ve bu ihtiyaca yanıt vermek istedik. İşte bu süreçleri kolaylaştıracak özellikleri, Creative Suite 6?da bir araya getirdik. Ayrıca Adobe, HTML araçları sağlama konusunda dünya lideri ve tasarımcıların iOS, Android, Windows Mobile veya Symbian gibi farklı cihazlar ve platformlarda etkili ve verimli çalışmasını sağlıyor.?

 

Detaylı inceleme için http://www.adobe.com/tr/products/creativesuite.html

Fehmi Murat KAYA

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x